World Dog Show Poznan 9.11.2006

 

 



Psy - Dogs
 



Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Ferelith Somerfield
 


34 CELTIC PRIDE of Smartness, Paweł Dłóciok  
35 CHICCO Vanilka, Dana Volkova, Czechy wyb. obiecujący/very promising, lok. 1
36 CITY OF LONDON Smartness, . Bołtrukiewicz D., Figas M. obiecujący/promising, lok. 3
37 Charmdale VINCENT OF VALENTINE, Beata Buś-Jarzębowska wyb. obiecujący/very promising, lok. 2


Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Ferelith Somerfield
 


38 ARLEM de Chester, Györgyi Marosán, Węgry doskonała/excellent
39 ATTILA de Chester, Clerc Bernardi, Francja doskonała/excellent, lok. 3
40 Virgmagic AUGUSTUS, . Puusepp S., Pagar E., Estonia b. dobra/very good
41 CHERRY BRANDY od Emy Destinové, Eva Čapniková, Czechy doskonała/excellent
42 No-Nonsense's ELLIOT, Marc van den Berghe-Lagring, Belgia doskonała/excellent, lok. 4
43 No-Nonsense`s ESPRIT, Sebastian J. Moll Valls, Hiszpania dobra/good
44 FOCUS Złota Pociecha, Ewelina Noga b. dobra/very good
45 Perky's GARDEN OF EDEN, Nina Pakkanen, Finlandia b. dobra/very good
46 Now and Then HOLE-IN-ONE, H., S. Werner, Niemcy doskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
47 Curiosity MIGNIGHT'S GAME, . K. Heinonen, T. Maenpaa, P. Sa, Finlandia doskonała/excellent, lok. 2
48 Happy Bavarian VICTORY AND PRIDE, N. Mackay, Holandia  


Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Ferelith Somerfield
 


49 ATOUT COEUR de Chester, . Mylka, Bufferne, Bernardi, Francja doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
50 Balza BLACK ALADIN, Zuzana, Martin Simonicovi, Słowacja doskonała/excellent, lok. 2
51 EVERLASTING EMINENCE Marinus, Agnieszka Pyra b. dobra/very good
52 Alistair's FREE AND EASY, Jana, Ladislav Crhovi, Czechy doskonała/excellent, lok. 3
53 Philabeg GANDALF, Marina Bettio, Włochy doskonała/excellent, lok. 4
54 NIGHT BIRD Cerny Faun, Alena Koralova, Czechy doskonała/excellent


Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Ferelith Somerfield
 


55 BASIE of Slavic Charm, Iwona Bryndza doskonała/excellent
56 T-Bob BATIST THE ENCORER, Merete Lobrot Nydal, Norwegia  
57 MacMalament BLACK BLIZZARD BARNEBY, Janine Bierwirth, Niemcy dobra/good
58 Curiosity CATCH THE SPELL, . Sarkela A., Heinonen K., Finlandia doskonała/excellent, lok. 4
59 Firstprizebears COMANCHE, . Klimova L., Loest C., Czechy doskonała/excellent
60 No-Nonsense's DARWIN, Marc van den Berghe-Lagring, Belgia doskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC
61 DOVER de Giannie, Echeverria Saiz, Hiszpania  
62 DUNCAN-DYC de Giannie, Echeverria Saiz, Hiszpania b. dobra/very good
63 KNUTH du Chateau du Lac, Silvia, Harald Hauch, Niemcy  
64 Dea-Dro LOOK I'M HERE, . Drtinová B., Zelinová D., Czechy doskonała/excellent, lok. 3
65 MARCO POLO Dea-Dro, . Zelinova D., Bugarova A., Słowacja doskonała/excellent, lok. 2
66 Beastly`s NEVER MORE WITHOUT YOU, Sebastian J. Moll Valls, Hiszpania b. dobra/very good
67 SANDAURI AGENT IN COSMOSTAR, Elena Chalenko, Rosja  


Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Ferelith Somerfield
 


68 BENEDIKT Vanilka, Sylva Kopecna, Czechy doskonała/excellent
69 Double Scotch BLACKMAN IN BLACK, Hajnalka Suchne Vass, Węgry doskonała/excellent, lok. 3
70 BLUE JOLLY JOKER Double Scotch, Gabriela Gezsei, Węgry doskonała/excellent
71 BUTCH CASSIDY of Slavic Charm, Emil Jan Paciorkowski doskonała/excellent
72 CONAN CLOPS Marinus, Magdalena Straszkiewicz  
73 Beardie Connection CONNOR, M.C.H.B Otto, Holandia  
74 Clan of Stork's DANGEROUS MINDS, S.H.M. Wijers, Holandia b. dobra/very good
75 FIMFARUM od Emy Destinove, . Drtinova Blanka, Vazdova P., Czechy doskonała/excellent
76 KINDLE PASSION off the Peg, Monika Goy, Niemcy b. dobra/very good
77 Dea-Dro LOOK IT'S ME, Monika Miksikova, Słowacja b. dobra/very good
78 NATTERJACK JAY KAY, Dana Volkova, Czechy doskonała/excellent, lok. 4
79 OFFENBACH de Chester, . Niewiedziala M.A, Petit A., Francja doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
80 PHILEMON Occasion, Dagmar Netolicka, Czechy doskonała/excellent
81 SAUDADE de Shaleemar, . Figas M., Sala C. doskonała/excellent, lok. 2
82 SHOW MUST GO ON de Chester, . Saihila A., Eskills L., Finlandia  
83 Labanc-Völgyi STORMY CORNER GENTLEMAN, Sari Beata Peterne, Węgry b. dobra/very good
84 VOL DE NUIT des Emeraudes du Lac, Marie Ange Niewiedziala, Francja doskonała/excellent


Klasa weteranów-Veteran class - Sędzia/Judge: Ferelith Somerfield
 


85 Firstprizebears LUKACHUKAI, Lenka Klimova, Czechy doskonała/excellent, lok. 2
86 ORSAY de Chester, Ryszard Koprys doskonała/excellent, lok. 1


Suki - Bitches
 



Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Marja Talvitie
 


87 CHERRY PARFAIT of Smartness, Krystyna Kęmpka wyb. obiecujący/very promising, lok. 2
88 CROWN PRINCESS MARGARITTA OF Smartness, Małgorzata Figas wyb. obiecujący/very promising, lok. 2
89 No-Nonsense's FANTASY, E. Tomina, Rosja wyb. obiecujący/very promising, lok. 1
90 Mayflower's NADINE AT DEA-DRO, Martyna Paciorkowska obiecujący/promising
91 Charmdale VANESSA OF VALENTINE, Beata Buś-Jarzębowska obiecujący/promising
92 VELTI OF VALENTINE Charmdale, Beata Kocjan obiecujący/promising
93 Charmdale VICTORIA OF VALENTINE, Beata Buś-Jarzębowska obiecujący/promising
94 VIRGINIA OF VALENTINE Charmdale, Beata, Tomasz Ostrowscy obiecujący/promising


Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Marja Talvitie
 


95 Virgmagic AFRODITE, . Puusepp S., Pagar E., Estonia b. dobra/very good
96 Smartness BALLADE TO THE MOON, Aneta Kosakowska doskonała/excellent
97 Smartness BEAUTY MOONLIGHT SPARKLE, Grażyna Kałuża doskonała/excellent, lok. 4
98 CHULIGÁNKA od Emy Destinové, Monika Koubová, Czechy b. dobra/very good
99 No-Nonsense's ELEGANCE, Marc van den Berghe-Lagring, Belgia doskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
100 LADY ANGEL DJARA of the Benjy Bunch, . Gossens T.C.M., Spronck V., Holandia b. dobra/very good
101 Sagena MEXX, Fillipo Ripoli, Włochy doskonała/excellent, lok. 2
102 Philemon MOONLIGHT, Iwona Bryndza b. dobra/very good
103 Breaksea NOVEMBER MIST, Jana Jezkova, Czechy doskonała/excellent, lok. 3


Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Marja Talvitie
 


104 CARMEN BLACK Elbeland, Helena Strnadová, Czechy b. dobra/very good, lok. 4
105 EVERLASTING EMPATHY Marinus, Dorota Rapacz doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
106 EVERLASTING ETIUDA Marinus, Natalia Wolińska doskonała/excellent, lok. 2
107 KETCHIN UP of the Benjy Bunch, . Goossens F.C.M., Tronwborst S., Holandia  
108 Memorylane KIXX YOUR ACT, Evelina Vilimaite, Litwa b. dobra/very good
109 NINIVEE du Chateau du Lac, Silvia, Harald Hauch, Niemcy  


Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Marja Talvitie
 


110 AFFAIR OF HEART Kiaora, Michaela Vlasová, Czechy b. dobra/very good
111 Black Cooper BEE GEES, Blanka Pasztoova, Słowacja b. dobra/very good
112 Stormy Corner BLACK ICEQUEEN, Edit Upor, Węgry doskonała/excellent, lok. 3
113 Sandauri BLUE AND WHITE MOONLIGHT, N. Rudenko, Rosja b. dobra/very good
114 BORN TO BE SMART OF Slavic Charm, . Figas M., Gibuła M. doskonała/excellent
115 Stormy Corner BRAWN HOT CHOCOLATE, Hajnalka Suchne Vass, Węgry doskonała/excellent, lok. 4
116 BRENDA BROWN Verny Sen, Martin Valasek, Czechy b. dobra/very good
117 T-Bob BRITNEY THE NORWEGIAN WAY, Merete Lobrot Nydal, Norwegia  
118 Firstprizebears CARMEL, R. Gerasimenko, Rosja doskonała/excellent
119 Delightful Bears CHINOOK, . van Hecke-de Maesschalck, Belgia b. dobra/very good
120 No'Nonsense's DACHENKA, Karina Grigoryan, Rosja doskonała/excellent
121 Firstprizebear's DALLAS, . Zelinova D, Miksikova M., Słowacja doskonała/excellent, lok. 2
122 DIANA de Giannie, Echeverria Saiz, Hiszpania b. dobra/very good
123 DONNA DIANA Marinus, Jolanta Żmuda-Głowacz b. dobra/very good
124 UNE HISTOIRE D'AMOUR de Chester, . Bufferne,Bernardi, Francja doskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB


Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Marja Talvitie
 


125 ABC Kiaora, M. Gintere, Łotwa b. dobra/very good
126 AFRICA BLACK Elbeland, Frantiśek Gulyás, Czechy b. dobra/very good
127 ALL ABOUT ME Kiaora, Lucie Naplavova, Czechy doskonała/excellent
128 AMAZING GRACE The I & TT Revue, Ivo Jennel, Czechy  
129 BETTY BOOP des Bergers de Samme, Marie Ange Niewiedziala, Francja doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
130 Double Scotch BLACK MONA LISA, . J. Dettrich, I. Muzslay, Węgry  
131 Firstprizebears BRODWAY, Echeverria Saiz, Hiszpania doskonała/excellent
132 BYRYN SWEET SURPRISE, Pacifico Lippi, Włochy doskonała/excellent
133 CAMELIA CANDY Marinus, Urszula Grzegorzewska  
134 Clan of Stork's CHAMPAGNE, T.J.H.M. Ojevaar, Holandia doskonała/excellent
135 Really No-Nonsense's CHICABROWN, Marc van den Berghe-Lagring, Belgia b. dobra/very good
136 Really No-Nonsense's CLEVERLADY, Marc van den Berghe-Lagring, Belgia doskonała/excellent, lok. 3
137 Siggans FELICIA, Dana Volkova, Czechy doskonała/excellent
138 Beardmarked`s HOT HOT HOT, Jesper Andersson, Szwecja doskonała/excellent, lok. 2
139 Dea-Dro MARY ANNE, Elena Chalenko, Rosja  
140 SNOW STAIL ELEGANCE, N. Rudenko, Rosja doskonała/excellent, lok. 3
141 ZITA BROWN Vanilka, Agnieszka Chojnowska b. dobra/very good


Klasa weteranów-Veteran class - Sędzia/Judge: Marja Talvitie
 


142 DELIGHFUL CASSIE z Mondeo, Anna Gibuła doskonała/excellent, lok. 2
143 No-Nonsense's SHAMROCK, Marc van den Berghe-Lagring, Belgia doskonała/excellent, lok. 1



results according www.worlddogshow2006.pl

 

 

 

    

back