Ch.For Fans Only KIAORA

"Willy"

 

                                                                                                                                                                                          foto Hanus Brychta        

 

nar.: 28.9.2007

RTG DKK: 2/0

 

otec: MultiCh.Firstprizebears Apache (také GB CH., CC Crufts Winner)

matka: Ch.Michelle Eva Cerny Faun

 

rodokmen

 

fotogalerie

 

chovatel: Lenka Folget Klimova

majitel: Lenka Folget Klimova + Monika Christophová

 

BEST IN SHOW Praha 2010

Český šampion

CACIB + Qualificaton to Crufts 2011

CACIB + Qualification to Crufts 2010 (at the age of only 16 months)

BEST IN SHOW JUNIOR (cz special show)

Jugensieger (rakouská klubová výstava)

2.5.2010 CACIB PRAGUE - BEST IN SHOW soutěž, rozhodčí: S. Stefik / SK

 

JCh. For Fans Only KIAORA "Willy"- BEST IN SHOW       BIS winner Jch.For Fans Only KIAORA

 

I sny se někdy plní ! Velmi děkuji všem rozhodčím, kteří mi svým vysokým míněním o našem Willym splnili jeden z mých velkých snů. Vyhrát takto prestižní výstavu v roli chovatele/vystavovatele a spolumajitele vítězného psa je prostě ten sen z kategorie Snů s velkým "S"

Možná, že tento snový víkend je ještě o to unikátnější, že Willy není psem, který by byl nějak velmi intenzivně vystavován. O to však úspěšněji. Na své vůbec první výstavě v životě se hned stal Nejlepším mladým výstavy - jednalo se o speciální výstavu bearded collií. V pouhých 16-ti měsích vyhrál svého prvního CACIBa. Před výstavou v Praze nebyl více jak půl roku z rodinných důvodů spolumajitelky ve výstavním kruhu. V  sobotu v Praze  dokončil titul Českého šampiona a stal se tak 13. šampionem naší chovatelské stanice. Třináctka je asi naše šťastné číslo :)

 

Willy je první BEARDED COLLIE V HISTORII, která vyhrála prestižní titul BEST IN SHOW na mezinárodní výstavě psů v České republice. Zapsal se tak nesmazatelným písmem do historie.  Toto zanechání historicky hmatatelných stop má  asi v genech:

* jeho otcem je UK Ch, ICh, MultiCh. Firstprizebears Apache , první bearded collie, která nepochází ze země původu plemene - Velké Británie a vyhrála titul CC na Crufts. Zároveň první bearded collie v majetku a z chovu ne-Angličana, která získala titul Šampiona Velké Británie účastmi na pouhých třech výstavách!

* jeho dědečkem je ICh. MultiCh. Firstprizebears Lukachukai (ve svých 15-ti letech má speciálně rezervované místo na našem gauči), který byl použit v chovu v zemi původu plemene - ve Velké Británi jako první bearded collie z východní Evropy

 

 

 

Moje ohromné poděkování patří samozřejmě rozhodčím, kteří ocenili Willyho o tomto víkendu tituly nejvyššími. Paní Hassi Assenmacher Feyel z Německa  vybrala Willyho jako Vítěze plemene mezi 39 přihlášenými jedinci. Pan Denis Kuzelj Breed judge Mrs. Hassi Assenmacher Feyel, BIS Winner JCh. For Fans Only KIAORA and breeder/handler/co-owner Lenka Folget Klimova, photo by H.Brychtajej zvolil nejkrásnějším psem FCI skupiny 1. Pan Rui Olivera z Portugalska jej ve velmi silné konkurenci vítězů skupin shledal nejlepším psem dne - BEST OF DAY a prezident slovenské kynologické jednoty pan Štefan Štefík udělil Willymu titul nejvyšší - BEST IN SHOW !

 

Mé velké poděkování v sobotu patří také mým skvělým kamarádům a známým - speciálně junior handlerce Katce Navratilikové, která excelentně dovedla mého skajteriéra  Lamparda -  Democrat KIAORA k zisku jeho druhého titulu BOB a kvalifikaci na Crufts 2011, zatímco já jsem v kruhu bearded collií získala první velké ocenění toho dne pro Willyho - BOB. Před opravdu velkým finále toho dne jsem si mohla dopřát klid a soustředení jen díky Ivaně Kvechové, která se naprosto excelentně postrala o Willyho srst a připravila jej na velké finále.

Autorem těchto úžasných fotografií je opět skvělý  Hanus Brychta a za ty mu také patří můj velký dík.

Děkuji také všem divákům, kteří především v neděli vytvořili nezapomenutelnou atmosféru a svým potleskem nám s Willym dodali kuráž :)

 

Rozhodně musím také poděkovat spolumajitelce Willyho Monice Christophové za veškerou její lásku a péči, kterou Willymu věnuje.happy co-owners Monika and Lenka with Willy and his cups he won on the weekend

 

V neposlední řadě patří můj ohromný dík celé mé rodině za tu obrovskou podporu, které se mi z jejich strany dostává a bez nich bych si tento fantastický úspěch jen stěží dokázala pořádně užít.  Díky všem !

 

 

Willy- BEST IN SHOW JUNIOR at the CZ specialty Jihlava 2008, judge: Mr.Kanas/SK 

foto ve věku 6 měsíců

 

  

       

SHOWS

DATE PLACE class RESULTS JUDGE
22.5.2010 CACIB Litomerice /CZ open Ex1, CAC, CACIB E.Soltezs/A
1.5.2010 CACIB Praha / CZ open Ex1, CAC, CACIB, Crufts qualification, BOB, BIG, BEST OF DAY, BEST IN SHOW H.Assenmacher-Feyel/D (breed), D.Kuzelj/Slo (group), Rui Oliviera/P (best of day), S. Stefik / SK (BIS)
11.4.2010 CACIB Dresden / D open Ex4 K.Selle / D
23.5.2009 CACIB Litomerice/CZ interm Ex1, CAC N.Savcic/Srb
28.9.2009 CACIB Mlada Boleslav / CZ interm Ex1, CAC P. Rehanek / CZ
4.4.2009 CAC Dresden / D interm Ex2, res. CAC, VDH S. Peplow/D
7.2.2009 CACIB Brno interm Ex1, CAC, CACIB E.Soltezs/A
15.11.2008 CACIB Praha jun V1,CAJC, Cz Junior Champion P.Marova/CZ
5.10.2008 EDS Budapest/H jun VG I.Muszlai/H
28.9.2008 Tulln/A (CACIB) jun Exc2 V.Mojzis/CZ
27.9.2008 Tulln/A (club show) jun Exc1, Jugensieger W.Nelson/USA
30.8.2008 Mladá Boleslav/CZ (CACIB) jun Exc1, CAJC, 5th BIS Junior K.Barbosov/Ru, J.Dostál/CZ (bis jun)
23.8.2008 Jihlava/CZ jun Exc1, CAJC, BIS JUNIOR R.Kanas/SK